KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114412
nr 1411 4412
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 47, stadsmotiv. Olja på duk, 66x81cm, yttermått inklusive ram: 68x84cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:32:34
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)